خانه / سایر خدمات تخصصی کلینیک روانشناسی / مشاوره تلفنی با موبایل | مشاوره تلفنی با تلفن همراه

مشاوره تلفنی با موبایل | مشاوره تلفنی با تلفن همراه

مشاوره تلفنی با موبایل | مشاوره تلفنی با تلفن همراهمشاوره تلفنی با موبایل یکی از خدمات مرکز مشاوره ازدواج و خانواده می باشد. در این مشاوره ها می توانید مشکلات خود را در زمینه روابط عاطفی ، جنسی ، خانوادگی ، مشاوره های پیش از ازدواج و غیره مطرح کنید. روانشناسان و مشاوران زبده در حل مشکل راهگشای شما خواهند بود.

مشاوره تلفنی با موبایل چه مزایایی نسبت به مشاوره حضوری دارد؟

خدمات روانشناسی و درمانی نیاز مبرم هر جامعه سالمی است که این خدمات می تواند در برخی از مواقع به صورت مشاوره تلفنی با تلفن همراه یا تلفن ثابت انجام شود و در برخی دیگر از مواقع به صورت حضوری میسر می شود. 

بسته به اینکه هر شخصی چه نیاز و خصوصیات اخلاقی دارد، می توان از یکی از خدمات مشاوره تلفنی با موبایل و یا مشاوره حضوری استفاده کرد.

مشاوره تلفنی با تلفن همراه یا موبایل مناسب چه کسانی است؟

به طور کلی هر شخصی می تواند از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کند اما در برخی از مواقع، مشاوره با تلفن همراه مناسب تر از خدمات حضوری است. برای مثال در موارد زیر مشاوره تلفنی با موبایل نسبت به مراجعه حضوری مناسب تر است : 

 • در زمان هایی که بین مراجع و روانشناس فاصله مسافت زیادی وجود دارد.
 • مشکلاتی که ممکن است سبب خجالت و یا ناراحتی فرد شود و همین موضوع سبب ترجیح مشاوره تلفنی با موبایل را نسبت به مشاوره حضوری دهد.
 • در زمان هایی که هزینه پرداخت مشاوره حضوری برای فرد امکان پذیر نیست.
 • افرادی که خجالتی هستند و یا از مشکلاتی رنج می برند که مراجعه حضوری برایشان مقدور نیست. ( مانند اختلالات جنسی ، زناشویی ، خیانت و … )
 • وقتی روانشناس و یا مشاوره خوب در دسترس شما قرار ندارد.
 • صرفه جویی در زمان با توجه به وجود ترافیک در کلانشهر ها و …
 • عدم فاش شدن هویت فرد در مشاوره های آنلاین و غیر حضوری
 • زمان هایی که مشکل بسیار جدی و حاد است و نمی توانید چندین روز برای برطرف کردن آن صبر کنید.
 • بار عاطفی و هیجانی زیادی بر روی فرد وجود دارد و او نیاز به مشورت فوری و یا تخلیه هیجانی فوری خود را دارد.

مشاوره تلفنی با موبایل چه معایبی دارد؟

همانطور که مشاوره آنلاین و یا مشاوره تلفنی مزایایی دارد، معایبی نیر بر آنها وارد است. برای مثال امکان برقراری تماس چشمی و یا بررسی حالت های حرکتی مراجع توسط متخصص روانشناس وجود ندارد. و یا برخی از مشکلات را نمی توان به راحتی از طریق مشاوره تلفنی با تلفن همراه حل کرد. بنابراین اگر امکان مراجعه حضوری به مرکز مشاوره را دارید، پیشنهاد ما مراجعه حضوری به کلینیک جهت رفع مشکل است اما اگر بنا به هر یک از دلایل بالا ، مایل به مراجعه حضوری در این خصوص نیستید، می توانید با تلفن های ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ و ۲۲۳۲۱۰۵۲-۰۲۱ برای تعین اخذ وقت مشاوره تلفنی با موبایل و یا تلفن همراه تماس حاصل نمایید.

آیا حتماً باید با تلفن ثابت تماس بگیرم؟ امکان تماس با موبایل نیز وجود دارد؟

شما می توانید هم از تلفن همراه و هم از تلفن ثابت به از خدمات غیر حضوری استفاده کنید. کافیست در ابتدا با تلفن های مرکز مشاوره تماس بگیرید و پس از پرداخت هزینه و تعیین وقت به متخصص مربوطه تلفن کنید.

چگونه می توانیم از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنیم؟

شما می توانید از مشاوره تلفنی با موبایل و یا مشاوره تلفنی با خطوط ثابت استفاده کنید. همچنین امکان مشاوره حضوری برای افرادی که مایل باشند وجود دارد. لازم به ذکر است.

در ابتدا با منشی مرکز به شماره ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ و یا ۰۲۱۲۲۳۲۱۰۵۲ تماس حاصل نمایید. و هزینه مشخص شده را برای مشاوره تلفنی با تلفن همراه و یا مشاوره تلفنی با شماره ثابت واریز کنید. سپس در اولین فرصت ممکن و با توجه به مشکل شما، امکان تماس با زبده ترین همکاران روانشناس ما برایتان برقرار می شود.

همچنین می توانید هزینه مشاوره تلفنی را به وسیله یکی از سه روش زیر انجام دهید:

 • در صورتی که رمز دوم کارت بانکی خود را دارید،به وسیله شماره گیری

کد دستوری   # ۱۱۵ ۱۱۵ * ۹۷ * ۷۸۸ *   هزینه را به راحتی پرداخت کنید.

 • استفاده از دستگاه خودپردازو واریز هزینه به صورت کارت به کارت به شماره: ۹۲۳۳ — ۴۲۲۴ —۲۹۱۰–۵۰۲۲   بنام امیر شیرین زاده ، نزد بانک پاسارگاد، ( قابل پرداخت در تمامی عابر بانک ها )

آیا اگر لازم بود می توانم مراجعه حضوری نیز داشته باشم؟

بله – در صورت لزوم می توانید از مشاوره و روانشناسی حضوری در کلینیک روانشناسی و روانپزشکی بهره ببرید. همچنین جهت اخذ وقت مراجعه حضوری لازم است با تلفن های ۲۲۳۲۱۰۵۲-۰۲۱ تماس حاصل نمایید و وقت قبلی اخذ کنید.

خدمات در دو مرکز صادقیه و فرمانیه ارائه می شود.

آدرس کلینیک روانشناسی و مشاوره صادقیه: تهران – فلکه دوم صادقیه – ابتدای خیابان ستارخان – خ شهدای صادقیه شمالی – پ ۴ واحد ۷ – کلینیک روانشناسی و مشاوره ندای آرامش. 

آدرس کلینیک روانشناسی و مشاوره فرمانیه: تهران – فرمانیه – بلوار اندرزگو – ساختمان پارسیان – طبقه پنجم – کلینیک روانشناسی و مشاوره آرامش

 

مشاوره تلفنی با موبایل | مشاوره تلفنی با تلفن همراه
۳ (۶۰%) ۲ رای s
اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

درباره‌ی کلینیک روانشناسی

جامع ترین و تخصصی ترین مرکز مشاوره ازدواج و خانواده. مرکز مشاوره فرمانیه: بلوار اندرزگو، ساختمان پارسیان، طبقه پنجم ، کلینیک روانشناسی و مشاوره خانواده مرکز مشاوره صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، خیابان شهدای صادقیه، کلینیک ندای آرامش تلفن: 8490944 -0912 ***** 22321052 - 021

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.