مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین با تلگرام و اسکایپمشاوره ازدواج آنلاین یکی از روشهای مشاوره برخط می باشد که در تمامی نقاط دنیا وجود دارد. هر چند مشاوره های آنلاین و مجازی بیشتر در موارد خاص استفاده می شود اما به دلیلی ارزان تر بودن و حل مشکل مسافت، طرفداران زیادی پیدا کرده است. با توجه به افزایش روز افزون از گوشی های هوشمند و استفاده از نرم افزارهایی مانند تلگرام و اسکایپ، نیاز روز افزونی نسبت به استفاده از وسایل برخط در مشاوره و روانشناسی احساس می شود.

مشاوره ازدواج آنلاین مناسب چه افرادی است؟

مشاوره ازدواج آنلاین ، به وسیله تلگرام و یا اسکایپ انجام می شود و مناسب افرادی است که امکان مشاوره تلفنی و یا حضوری را ندارند و تنها می توانند از امکانات آنلاین برای مشاوره استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم که اگر امکان مشاوره تلفنی را دارید، از مشاوره ازدواج تلفنی استفاده کنید.

مشاوره ازدواج آنلاین به وسیله تلگرام و یا اسکایپ چگونه انجام می شود؟

مشاوره ازدواج آنلاین به وسیله نرم افزار Telegram , و همینطور با نرم افزار skype امکان پذیر است. برای مشاوره ازدواج آنلاین به وسیله نرم افزار تلگرام، تنها کافی است نرم افزار مذکور را بر روی سیستم عامل گوشی خود نصب کنید و پس از پرداخت هزینه با ایدی متخصص روانشناس مربوطه ارتباط برقرار کنید.

همچنین در صورتی که قصد مشاوره ازدواج آنلاین به وسیله اسکایپ را دارید لازم است تا نرم افزار اسکایپ را دانلود و بر روی سیستم عامل کامپیوتر خود نصب نمایید. اگر نرم افزار اسکایپ را در کامپیوتر خود ندارید می توانید آن را از اینجا دانلود کنید.

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین چقدر است؟

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین برای  ۴۵ دقیقه الی یک ساعت، مبلغ ۰۰۰ / ۵۰ هزار تومان می باشد. شما می توانید از خدمات مشاوره تلگرام با روانشناس و یا مشاوره به وسیله اسکایپ استفاده کنید.

مشاوره ازدواج در محیط تلگرام می تواند به وسیله فایل های صوتی متقابل و یا چت نوشتاری انجام شود. به بیانی دیگر به وسیله Voice Chat نیز امکان مشاوره وجود دارد.

چه خدماتی به وسیله مشاوره آنلاین امکان پذیر است؟

خدمات مشاوره آنلاین تنها به موضوع مشاوره ازدواج مرتبط نمی شود. شما می توانید مشکلات شخصیتی خود را نیز در این محیط مطرح کرده و پاسخ مناسب را دریافت کنید.

نکته : مشاوره آنلاین در تلگرام در محیط Secret Chat انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با تلفن های مرکز مشاوره به شماره های ۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۲۱  و همچنین ۸۴۹۰۹۴۴-۰۹۱۲ تماس حاصل نمایید.

مشاوره ازدواج آنلاین
به این مطلب امتیاز دهید.
اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی:

درباره‌ی کلینیک روانشناسی

جامع ترین و تخصصی ترین مرکز مشاوره ازدواج و خانواده. مرکز مشاوره فرمانیه: بلوار اندرزگو، ساختمان پارسیان، طبقه پنجم ، کلینیک روانشناسی و مشاوره خانواده مرکز مشاوره صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، خیابان شهدای صادقیه، کلینیک ندای آرامش تلفن: 8490944 -0912 ***** 22321052 - 021

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.